Pravděpodobně český sochař 18. století
Kristus u sloupku, dřevo polychromované a zlacené, výška 104 cm, lehce poškozeno (Šm)
Návrh na kulturní památku
25.05.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |